Kontakt

Nowości w naszych zbiorach

Zachęcamy do odwiedzenia biblioteki i zapoznania się z nowymi książkami. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Atlas gołębi barwnych wyczerpująco omawia 85 ras gołębi, zaliczanych do jednej z dziewięciu grup, na jakie dzielą się gołębie. Oprócz wiadomości na temat pochodzenia i budowy, atlas zawiera niezwykle cenne wiadomości dotyczące hodowli.

Kocie kłopoty to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego hodowcy i właściciela kotów. Autor omawia tematy, z jakimi najczęściej spotykał się w codziennej pracy w przychodni weterynaryjnej.

Choroby koni ABC to zwięzły opis 167 chorób najczęściej występujących u koni. Przewodnik ten pozwala szybko zdiagnozować schorzenie i zareagować przed interwencją specjalisty.

Twój pies ze schroniska to praktyczny poradnik, pomagający w podjęciu decyzji o adopcji psa. Opisuje formalności, związane z procesem adopcji, przygotowanie domu na nowego domownika a także krótko charakteryzuje najpopularniejsze psie rasy.

Chów i hodowla pszczół to najnowszy podręcznik akademicki, napisany przez najwybitniejszych polskich specjalistów. Książka zainteresuje nie tylko studentów rolnictwa, ale i hodowców tych niezwykle ważnych owadów.

2023 © Copyright Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi
Created by Openform

Kontakt

Centralna Biblioteka Rolnicza
Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi
Oddział w Puławach
ul. Czartoryskich 8, 24-100 Puławy

tel: 81 8877 290
email: biblioteka.naukowa@nikidw.edu.pl
wypozyczalnia@nikidw.edu.pl

Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek – piątek 7.30 – 15:30