środa, 10 marzec 2021 14:49

Gazeta Senior - Marzec 2021

Szanowni Państwo,

zapraszamy do lektury aktualnego wydania Gazety Senior. Marcowy numer poświęcony jest kobietom. Dlatego nie mogło zabraknąć w nim kobiecych sukcesów i kobiecych bohaterek. To wszystko znajdziecie u autorki kryminałów Hanny Greń, która trochę kazała czekać na swoje powieści. Co przygotowała tym razem? Dlaczego najnowszą książkę "Północna zmiana" powinna przeczytać każda seniorka?

O święcie kobiecości rozmawiają w nowym cyklu Bogna Bartosz i Ilona Zakowicz z gościnnym udziałem Bianki Lewandowskiej. O początkach święta kobiet, kobiecości i zmianie, jaka się dokonała na przestrzeni lat. W numerze także dowiemy się, jak niektóre kobiety podarowały swoje życie innym. Psycholog Jadwiga Kwiek radzi, jak w 5 krokach skutecznie sięgać po marzenia. Sporo miejsca poświęcamy tańczącym seniorkom. Taniec to lek bez recepty, który seniorzy aplikują z dziecięcą radością.

Ponadto, jak dbać o siebie po menopauzie? Dlaczego optymiści żyją dłużej? Wieści z UTW oraz refleksja nad rolą uniwersytetów trzeciego wieku w tym trudnym czasie.

https://www.gazetasenior.pl/

 

 

Ostatnio zmieniany środa, 10 marzec 2021 14:53