wtorek, 13 październik 2020 13:13

Zapraszamy do lektury październikowego numeru Gazety Senior

Redaktorka Gazety Senior - Krystyna Ziętak - została wyróżniona przez Wrocławską Radę Seniorów nagrodą "Przyjaciel Seniorów". Jednym z powodów, dla którego otrzymała statuetkę z rąk Prezydenta Wrocławia, jest jej blog Wirtualna Kultura 60+. Jeżeli jeszcze tu nie zajrzeliście, to najwyższy czas to zrobić. LINK znajdziecie tutaj, a rozmowa z "Krysią mącicielką" w wydaniu. Gorąco polecamy!

Zdrowie seniorów
Choć jest kwestią kluczową, to niestety raport Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej nie pozostawia złudzeń, czas pandemii to katastrofalne w skutkach przerwane terapie, brak dostępu do lekarzy specjalistów i rzetelnej wiedzy, jak się chronić. W październikowym numerze publikujemy wnioski z raportu.

Koronarzeczywistość seniora
W wydaniu znajdziecie wiele przykładów senioralnych postaw wobec pandemii. Są tacy, co blogują i nie zwalniają tempa. Niektórzy seniorzy poszli o krok dalej i nakręcili filmy o pandemii. Sporo działań udało się przenieść do sieci, co ma swoje plusy, pozwala utrzymywać relacje z bliskimi, korzystać z kultury, edukacji i zasobów, od których zostaliśmy odcięci. Na cyfrowych debiutantów czeka wsparcie!


Moda i Uroda na GazetaSenior.pl Sprawdź online
Spotkanie w internecie, na skypie, zoomie to także okazja do zadbania o siebie nie wychodząc z domu.
Co zrobić, gdy wypadają nam włosy? Sprawdź pod linkiem.
Dlaczego warto wzbogacić codzienną pielęgnację o serum, dowiesz się więcej tutaj.
Sprawdź również, jak ważna jest psychika w kwestii odchudzania w artykule pt. Po co tyjemy?

Link do e-wydania październikowego Gazety Senior <<Przeglądaj tutaj>>

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 październik 2020 13:14