Aktualności UTW

W związku z debatą "Zdrowie w pandemii - czyli jak wejść w dobrej kondycji do nowej normalności i budować siły do dalszej walki z koronawirusem?", która odbyła się 30 czerwca 2020 r. przesyłamy Państwu materiał ekspercki z tego wydarzenia.

Materiał do pobrania

Dostępny jest on także w wersji on line na stronie ADAMEDu, pod linkiem: https://www.adamed.com/aktualnosci/szczegoly/seniorom-grozi-widmo-nieleczonych-chorob

Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Zapraszamy Państwa do wypełnienia krótkiej ankiety na temat sytuacji zdrowotnej seniorów przygotowanej przez Instytut Gospodarki Senioralnej we współpracy z firmą Adamed.. Ankieta dotyczy trudności z dostępem do lekarzy w trakcie pandemii, wykupywania leków, samoleczenia, wsparcia psychologicznego. Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu. Wnioski posłużą do stworzenia raportu, który zostanie przekazany organizacjom pozarządowym, mediom oraz instytucjom publicznym. Dzięki temu będzie można lepiej określić aktualne potrzeby Seniorów oraz zapewnić im lepszy dostęp do opieki medycznej. 

Poniżej link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDNe510qcaowbaSoRHmSOgdnjwH-MIr8b-dRSM0m03yJinwg/viewform

Zapraszamy do lektury lipcowego, wakacyjnego numeru Gazety Senior. Znajdą w nim Państwo mnóstwo ciekawych artykułów takich jak np. Śmiech to lek dostępny bez recepty! czy Bezpieczna turystyka i oferty na senioralną kieszeń.

Poniżej link do strony

https://www.gazetasenior.pl/

Strona 1 z 5