Aktualności UTW

Zapraszamy do lektury kwietniowego numeru Gazety Senior

 

Wiosna pełna inspiracji! Otwarcie sanatoriów, casting do kolejnej edycji programu “Sanatorium miłości” i historia pary – Iwony i Gerarda, która spotkała się dzięki programowi. Para dziś prowadzi swój kanał na Facebooku Emeryci NIEemeryci, gdzie dzieli się swymi radościami i motywuje do kreatywnego spędzania czasu innych seniorów. Te i inne ciekawe artykuły czekają na Państwa w tym wydaniu pod linkiem

GazetaSenior - Aktualne informacje dla seniorów, porady ...


Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami istotnymi dla zdrowia w dobie pandemii:

Szczepienie przeciw COVID-19! Rusza rejestracja dla kolejnych roczników, łącznie z 1961. Starsi również wciąż mogą się zapisywać. Sprawdź, jak to zrobić! Uwaga, nowy numer telefonu do zgłoszeń przez SMS. Szczegóły pod linkiem TUTAJ

Nie masz Internetowego Konta Pacjenta, nie dostaniesz recepty na bezpłatne leki od lekarza specjalisty! Więcej na ten temat w aktualnym wydaniu drukowanym Gazety Senior oraz w tym artykule na stronie GazetaSenior.pl

Szanowni Państwo,

zapraszamy do lektury aktualnego wydania Gazety Senior. Marcowy numer poświęcony jest kobietom. Dlatego nie mogło zabraknąć w nim kobiecych sukcesów i kobiecych bohaterek. To wszystko znajdziecie u autorki kryminałów Hanny Greń, która trochę kazała czekać na swoje powieści. Co przygotowała tym razem? Dlaczego najnowszą książkę "Północna zmiana" powinna przeczytać każda seniorka?

O święcie kobiecości rozmawiają w nowym cyklu Bogna Bartosz i Ilona Zakowicz z gościnnym udziałem Bianki Lewandowskiej. O początkach święta kobiet, kobiecości i zmianie, jaka się dokonała na przestrzeni lat. W numerze także dowiemy się, jak niektóre kobiety podarowały swoje życie innym. Psycholog Jadwiga Kwiek radzi, jak w 5 krokach skutecznie sięgać po marzenia. Sporo miejsca poświęcamy tańczącym seniorkom. Taniec to lek bez recepty, który seniorzy aplikują z dziecięcą radością.

Ponadto, jak dbać o siebie po menopauzie? Dlaczego optymiści żyją dłużej? Wieści z UTW oraz refleksja nad rolą uniwersytetów trzeciego wieku w tym trudnym czasie.

https://www.gazetasenior.pl/

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Seniorzy, Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w imieniu Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej, Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju i zespołu Centralnego Domu Technologii zaprasza na debatę z serii Srebrnych Debat pt. Seniorzy w świecie cyfrowej rewolucji”. Debata online odbędzie się 3 marca 2021, godzina  12:00- 13:30 na platformie www.abcsenior.com.

Dostęp do debaty jest nieodpłatny dla odbiorców i wymaga jedynie zapisania się, a przypomnienie o wydarzeniu przyjdzie na adres e-mailowy, który podaliście Państwo zapisując się - klikając w "Weź bezpłatny Udział" ?

Aby obejrzeć debatę online na żywo trzeba się zarejestrować, klikając już teraz w poniższy link https://abcsenior.com/seniorzy-w-swiecie-cyfrowej-rewolucji/

Rejestracja zajmie mniej niż minutę. Po pomyślnej rejestracji na podany adres mailowy zostanie wysłany link, pod którym w środę (03.03)  o godzinie  12:00 będzie można uczestniczyć w debacie na żywo. 

Więcej informacji o debacie znajdą Państwo na stronie: https://kigs.org.pl/seniorzy-w-swiecie-cyfrowej-rewolucji/

 

Strona 1 z 7