drug rehab Tampa

Aktualności UTW

Seminarium czwartkowe “W polskich dworach i pałacach” prowadzone przez Daniela Kamińskiego, przewidziane na 29 listopada (w najbliższy czwartek) nie odbędzie się z powodu udziału prowadzącego w Narodowej Wystawie Rolniczej w Poznaniu.

W zastępępstwie za ww. seminarium odbędzie się seminarium na temat obowiązującego prawa spadkowego.

Serdecznie zapraszamy 

 

W środę 7 listopada w Centralnej Bibliotece Rolniczej odbyła się uroczystość upamiętniająca 100 rocznicę odzyskania niepodległości pod hasłem - Ku pokrzepieniu serc „Patria Mia”.

W pierwszej części Jan Engelgard, kierownik X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej, Oddział Muzeum Niepodległości wygłosił krótki wykład „Drogi do niepodległości”, w którym przedstawił najważniejsze wydarzenia mające wpływ na powrót Polski na mapę Europy i najważniejsze postacie z naszej historii, które przyczyniły się do odzyskania niepodległości.

 

10 października w Sali Odczytowej odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/19 na Staromiejskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Wykład inauguracyjny „Kapitału dzieciństwa i dorastania a funkcjonowanie w okresie dorosłości” wygłosiła prof. dr hab. Anna Izabela Brzezińska z Instytutu Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.