Rolniczy Magazyn Elektroniczny
Zapraszamy do lektury nowego numeru dwumiesięcznika – „Rolniczy Magazyn Elektroniczny”
Rolnicza Biblioteka Cyfrowa
Zapraszamy do lektury!
Biblioteka Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, Oddział w Puławach
piątek, 16 grudzień 2016 18:16

Duchowość dla Warszawy - "O komunikacji budującej bliskość "

W czwartek 15.12.2016 odbył się drugi z cyklu wykładów Duchowość dla Warszawy, przygotowanych przez Papieski Wydział Teologiczny. Tematem wystąpienia, które wygłosiła dr Agnieszka Kozak, była „Komunikacja budująca bliskość”. Pani doktor w niezwykle ciekawy i przystępny sposób przybliżyła słuchaczom problematykę komunikacji międzyludzkiej i przedstawiła sposoby na rozwiązywanie problemów z nią związanych. Następnie odbyła się dyskusja panelowa w której udział wzięli: dr Agnieszka Kozak, ks. Dr Marek Dziewiecki, Agnieszka Sowińska – Wróbel. Nad całością czuwała s. dr Judyta Pudełko PDDM. Liczne pytania od uczestników spotkania pokazały nam, że wydawałoby się błaha rzecz jaką jest komunikacja z drugim człowiekiem, potrafi przysporzyć wielu kłopotów. Dlatego warto ze sobą rozmawiać, mówić o swoich potrzebach, troskach, radościach i starać się otwierać na drugiego człowieka.

Sala Odczytowa Centralnej Biblioteki Rolniczej miała przyjemność gościć ponad 300 osób z Warszawy i okolic. Dziękujemy Wam wszystkim za liczne przybycie.

Kolejne spotkanie z cyklu „Duchowość dla Warszawy” zaplanowane jest na 9 marca. O temacie spotkania poinformujemy wkrótce.

Fot. Mirosław Wiśniewski

Czytany 12046 razy

Dodatkowe informacje