Rolniczy Magazyn Elektroniczny
Zapraszamy do lektury nowego numeru dwumiesięcznika – „Rolniczy Magazyn Elektroniczny”
Rolnicza Biblioteka Cyfrowa
Zapraszamy do lektury!
Biblioteka Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, Oddział w Puławach
środa, 31 sierpień 2016 18:33

Zapraszamy na dzień otwarty w Centralnej Bibliotece Rolniczej - 25.09.2016

Centralna Biblioteka Rolnicza im. Michała Oczapowskiego bierze udział w akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Pilotażowa akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" jest organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w dniach 23-25 września 2016 r. Przyłączyło się do niej ponad 400 partnerów z całej Polski, którzy przygotowali specjalne, atrakcyjne oferty usług turystycznych w obniżonej cenie nawet do - 50%.
Akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

W ramach tej akcji 25.09.2016 (niedziela) w godzinach 10:00- 16:00 nasza Biblioteka organizuje dzień otwarty. Wraz z przewodnikiem będzie można zwiedzić budynek, który ma niezwykle ciekawą historię: mieściła się tutaj słynna placówka naukowa – Muzeum Przemysłu i Rolnictwa oraz Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych. Oprowadzanie będzie odbywało się co godzinę. Zaprezentujemy także nasze najstarsze i najciekawsze zbiory.  Chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie z Marią Skłodowską – Curie, która w tym gmachu rozpoczęła swoją przygodę z chemią i fizyką. 

 
Wstęp do naszej instytucji jest bezpłatny. Chętnych do zwiedzenia budynku wraz z przewodnikiem prosimy o zgłoszenia do:
p. Magdy Milczanowskiej  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 380 98 36
Zapisy przyjmujemy do 23.09.2016, do godz.15:00

Czytany 14975 razy

Dodatkowe informacje