Rolniczy Magazyn Elektroniczny
Zapraszamy do lektury nowego numeru dwumiesięcznika – „Rolniczy Magazyn Elektroniczny”
Rolnicza Biblioteka Cyfrowa
Zapraszamy do lektury!
Biblioteka Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, Oddział w Puławach
wtorek, 08 wrzesień 2015 15:44

Relacja - Otwarte Dni LODR Końskowola

28 czerwca 2015 roku pracownicy Centralnej Biblioteki Rolniczej Oddział w Puławach brali udział w  jednej z największych imprez rolniczych naszego regionu organizowanej przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.  Oficjalnego otwarcia Dnia Otwartych Drzwi dokonał dyrektor LODR w Końskowoli Antoni Skrabucha.


W programie znalazły się m.in. prezentacje osiągnięć najlepszych firm i rolników, rozstrzygnięcie konkursów „Na najciekawszą ofertę agroturystyczną w regionie lubelskim”,  Rolnik Lubelszczyzny, Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, Ferma Bydła Mlecznego 2015, Agroliga 2015, Hodowca i Producent Trzody Chlewnej 2015 czy Sposób na sukces. Imprezie towarzyszyło mnóstwo atrakcji, kiermasze, prezentacje, porady, wystawa maszyn rolniczych, pokaz ras trzody chlewnej, koni, drobnego inwentarza.


 Dzień Otartych Drzwi był znakomitą okazją do zaprezentowania szerokiej oferty jaką ma dla swoich użytkowników Centralna Biblioteka Rolnicza. Pracownicy puławskiego oddziału CBR prezentowali oglądającym szeroki wachlarz usług świadczonych przez bibliotekę. Informowali sposobach docierania do informacji i najnowszych publikacjach rolniczych.  Podkreślali wielofunkcyjność Oddziału, który mieści się w zabytkowych wnętrzach pałacu Czartoryskich, zwracając uwagę oglądających na fakt, że do biblioteki można przyjść nie tylko po  to żeby wypożyczyć książkę ale również by miło spędzić czas na wieczorze autorskim lub wystawie obrazów czy fotografii.
 

Czytany 3595 razy

Dodatkowe informacje