Rolniczy Magazyn Elektroniczny
Zapraszamy do lektury nowego numeru dwumiesięcznika – „Rolniczy Magazyn Elektroniczny”
Rolnicza Biblioteka Cyfrowa
Zapraszamy do lektury!
Biblioteka Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, Oddział w Puławach
niedziela, 17 maj 2015 18:41

Relacja - Kiermasz książek pod Arkadami Centralnej Biblioteki Rolniczej

W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek w dniach 9-10 maja br. oraz 16 maja br. pod Arkadami Centralnej Biblioteki Rolniczej, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 66 odbył się kiermasz książek i czasopism.

 Na kiermaszu oferowane były między innymi publikacje przyrodnicze, albumy, specjalistyczne wydawnictwa naukowe, książeczki edukacyjne dla najmłodszych, książki kulinarne, poradniki i czasopisma pochodzące od największych polskich oficyn wydawniczych. Można było również nabyć unikatowe publikacje wydane przez Centralną Bibliotekę Rolniczą w Warszawie „Cztery pory roku w kuchni dworskiej”, „Historia miejsca” oraz kwartalik popularnonaukowy „Kultura Wsi”.

Za udostępnienie nam swoich zasobów serdecznie dziękujemy: Wydawnictwu Hortpress Sp. z o.o. , Wydawnictwu Multico, Oficynie Wydawniczej Oikos Sp. z o.o.,  Wydawnictwu SGGW, Księgarni PWN,  Instytutowi Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB w Puławach, Instytutowi Technologiczno-Przyrodniczemu w Falentach oraz redakcji miesięczników Murator, Farmer i Gazeta Sołecka oraz kwartalnika „Zagroda”, które przekazały nam bezpłatne egzemplarze swoich tytułów.

Wszyscy zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami w zakresie sprzętu ogrodniczego mogli skorzystać z oferty firmy Honda, która na kiermaszu prezentowała swoje produkty. Miłośnicy zdrowego stylu życia mieli okazję do degustacji pysznych jogurtów i musów owocowych firmy Bakoma Sp. z o.o. oraz wyrobów Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Warszawy oraz przybyłych do stolicy turystów, a różnorodność oferowanych tytułów spełniła oczekiwania zarówno starszych, jak i najmłodszych czytelników.

Do zobaczenia na kolejnym kiermaszu!

Czytany 4176 razy

Dodatkowe informacje