Rolniczy Magazyn Elektroniczny
Zapraszamy do lektury nowego numeru dwumiesięcznika – „Rolniczy Magazyn Elektroniczny”
Rolnicza Biblioteka Cyfrowa
Zapraszamy do lektury!
Biblioteka Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, Oddział w Puławach
środa, 06 maj 2015 18:10

Dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra

logo IBUK Libra

Wirtualna czytelnia IBUK Libra:   http://libra.ibuk.pl/

    Centralna Biblioteka Rolnicza oferuje swoim użytkownikom bezpłatny dostęp do platformy IBUK Libra. W serwisie IBUK Libra zamieszczono publikacje naukowe, popularnonaukowe, a także beletrystyczne wyłącznie w wersji elektronicznej, do których dostęp uzyskała biblioteka. Z oferowanego księgozbioru można korzystać w dowolnym miejscu, także w domu na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. Zaawansowana technologia pozwala użytkownikowi na tzw. pracę z tekstem, a więc tworzenie zakładek, dodawanie notatek i komentarzy, przygotowanie cytatów i spisu literatury, przeszukiwanie treści i korzystanie ze słowników i encyklopedii.

    Z dostępnych zasobów platformy IBUK Libra można korzystać po wcześniejszym zarejestrowaniu z pomocą konta pocztowego i udostępnionego przez bibliotekę kodu PIN. Kopiowania i drukowania fragmentów książek jest możliwe po uprzednim wykupieniu przez użytkownika takiej opcji.

Plik typu pdf z informacjami, podpowiedziami i wskazówkami dotyczącymi korzystania i nawigowania w serwisie IBUK LibraPomoc  oraz  FAQ.

Dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Librahttp://libra.ibuk.pl/

 

Czytany 4731 razy

Dodatkowe informacje