Rolniczy Magazyn Elektroniczny
Zapraszamy do lektury nowego numeru dwumiesięcznika – „Rolniczy Magazyn Elektroniczny”
Rolnicza Biblioteka Cyfrowa
Zapraszamy do lektury!
Biblioteka Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, Oddział w Puławach
poniedziałek, 27 luty 2012 13:07

Gala Noworoczna 2012

4 lutego br., już po raz czwarty, odbyła się Gala Noworoczna zorganizowana przez Centralną Bibliotekę Rolniczą im. Michała Oczapowskiego w Warszawie. Tegoroczna Gala odbyła się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marka Sawickiego i była formą uroczystego podziękowania między innymi tym wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprez w czasie polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Galę poprowadzili Agata Biłas i Daniel Kamiński – pracownicy CBR. Organizatorzy imprezy mieli zaszczyt podejmować grono zacnych zaproszonych gości, jak i pracowników Biblioteki. Wśród gości honorowych znaleźli się m.in.: posłowie do Parlamentu Europejskiego, przedstawiciele rządu, samorządu województwa mazowieckiego, agencji rządowych i mediów.

Uroczystą Galę otworzył dyrektor Centralnej Biblioteki Rolniczej, Ryszard Miazek, który w swym wystąpieniu podsumował osiągnięcia biblioteki oraz inwestycje dokonane w 2011 r. i podziękował wszystkim, którzy pomogli nam w poczynionych inwestycjach, powstaniu galerii Meritorium Agriculture i organizowaniu innych przedsięwzięć.

Część artystyczną uświetnił koncert w wykonaniu studentów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Sochaczewie w składzie; Adam Przybyłek – klarnet, Bartłomiej Hołdak – akordeon, Artur Siejka – kontrabas. W programie znalazły się utwory z muzyki rozrywkowej i filmowej.

Bal rozpoczął się uroczystym polonezem, a słodkim uwieńczeniem całej imprezy był tort podarowany przez warszawską Spółdzielnię Piekarsko-Ciastkarską współorganizatora Warszawskiego Święta Chleba.

oprac. Joanna Radziewicz

Czytany 4348 razy

Dodatkowe informacje