Rolniczy Magazyn Elektroniczny
Zapraszamy do lektury nowego numeru dwumiesięcznika – „Rolniczy Magazyn Elektroniczny”
Rolnicza Biblioteka Cyfrowa
Zapraszamy do lektury!
Biblioteka Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, Oddział w Puławach
czwartek, 22 październik 2020 12:31

Informacja

Szanowni Państwo

Informujemy, że w związku z konsolidacją zbiorów bibliotecznych księgozbiór dawnej Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie, obejmujący książki i czasopisma wydane w latach 1945 – 2019, jest niedostępny do odwołania. Zbiory biblioteki w Warszawie, są obecnie przewożone do Biblioteki Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi w Puławach.

Publikacje wydane do 1945, czyli starodruki, narodowy zasób biblioteczny (NZB) oraz archiwalny zasób biblioteczny (AZB) są dostępne na miejscu, w Bibliotece Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi Oddział w Puławach.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biblioteką NIKiDW w Puławach pod nr tel. 81 887-72-90 lub 517 125 342.

Zachęcamy Państwa do korzystania z Rolniczej Biblioteki Cyfrowej oraz platformy książek elektronicznych IBUK Libra, na której Nasi Czytelnicy, do dnia 15 maja 2021 roku mogą bezpłatnie korzystać z wykupionych przez Bibliotekę publikacji. Kod dostępu do bazy IBUK Libra można uzyskać drogą elektroniczną, wysyłając zgłoszenie na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z sytuacją epidemiologiczną zachęcamy Państwa do przeglądania naszego katalogu on-line, oraz tworzenia listy i zamawiania książek telefonicznie 81 887-72 90, bądź mailowo : e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 1214 razy

Dodatkowe informacje