Rolniczy Magazyn Elektroniczny
Zapraszamy do lektury nowego numeru dwumiesięcznika – „Rolniczy Magazyn Elektroniczny”
Rolnicza Biblioteka Cyfrowa
Zapraszamy do lektury!
Biblioteka Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, Oddział w Puławach
środa, 20 maj 2020 14:03

Uwaga

Szanowni Państwo

W związku z połączeniem księgozbioru Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie z księgozbiorem Oddziału CBR w Puławach, informujemy o zakończeniu działalności wypożyczalni miejscowej i międzybibliotecznej CBR w Warszawie.

Z uwagi na planowane prace reorganizacyjne zwracamy się z uprzejmą prośbą o zwrot wypożyczonych książek do dnia 30 czerwca 2020 roku. Z uwagi na panująca sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), w trosce o Państwa bezpieczeństwo, istnieje możliwość zwrotu książek za pośrednictwem poczty na adres: Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi, ul. Krakowskie Przedmieście 66, 00-322 Warszawa lub poprzez pozostawienie książek na ochronie, w budynku Biblioteki.

Kontakt w sprawie zwrotu książe:
Agnieszka Bartuzi tel. 517 125 342;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do 30 czerwca 2020 roku kary za przetrzymanie materiałów bibliotecznych nie będą naliczane.

Zachęcamy Państwa do korzystania z Rolniczej Biblioteki Cyfrowej oraz platformy książek elektronicznych IBUK Libra, na której Nasi Czytelnicy, do dnia 15 maja 2021 roku mogą bezpłatnie korzystać z wykupionych przez Bibliotekę publikacji.

Dziękujemy za współpracę i zachęcamy do korzystania ze zbiorów Biblioteki Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi Oddział w Puławach.

Czytany 2188 razy

Dodatkowe informacje