poniedziałek, 30 listopad 2020 14:37

Otwarcie wypożyczalni w Puławach

 

Szanowni Państwo,

od 30 listopada 2020 roku uruchamiamy Wypożyczalnię Biblioteki Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi Oddział w Puławach.

Otwarcie Wypożyczalni Biblioteki odbywa się na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz Rekomendacji Biblioteki Narodowej.

Korzystanie z Biblioteki możliwe wyłącznie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
Godziny otwarcia Wypożyczalni:
Poniedziałek - piątek 8.00-15.00

W Wypożyczalni może jednorazowo przebywać 1 osoba. Kolejni Czytelnicy powinni oczekiwać w kolejce, z zachowaniem 2-metrowej odległości od siebie.

Zalecamy wcześniejsze umówienie telefoniczne lub mailowe wizyty Czytelnika na konkretną godzinę, aby uniknąć kolejek.

Kontakt mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy o możliwości korzystania z Rolniczej Biblioteki Cyfrowej, bazy SIGŻ, SIBROL oraz platformy książek elektronicznych IBUK Libra. Kod dostępu do bazy IBUK Libra można uzyskać drogą elektroniczną, wysyłając zgłoszenie na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Służymy pomocą w dotarciu do interesujących Was materiałów, udzielamy informacji bibliograficznych, bibliotecznych i katalogowych. Przypominamy, że istnieje możliwość zamawiania skanów ze zbiorów Biblioteki.

Czytany 1227 razy