poniedziałek, 09 listopad 2020 08:58

Komunikat

Zamknięcie Biblioteki NIKiDW Oddział w Puławach dla Czytelników
od 9 do 29 listopada 2020 roku

Szanowni Państwo,

Stosując się do wytycznych zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 roku, zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, (Dziennik Ustaw, poz. 1972) informujemy, że Biblioteka Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi Oddział w Puławach

zostaje zamknięta dla Czytelników
od dnia 9 listopada do dnia 29 listopada 2020 roku.

Jednocześnie pragniemy podkreślić fakt, że zamknięcie Biblioteki nie oznacza całkowitego zawieszenia jej działalności.

Drodzy Czytelnicy i Sympatycy Biblioteki, korzystając z możliwości jakie daje nam wyżej wspomniane rozporządzenie, zachęcamy Państwa do korzystania z katalogu i baz danych dostępnych na stronie www.cbr.gov.pl

Służymy pomocą w dotarciu do interesujących Was materiałów, udzielamy informacji bibliograficznych, bibliotecznych i katalogowych. Przypominamy, że istnieje możliwość zamawiania skanów ze zbiorów Biblioteki.

Mając na uwadze potrzeby naszych Czytelników pozostajemy z Państwem w kontakcie mailowym i telefonicznym, od poniedziałku do piątku, w godz. 8 - 17.

Kontakt telefoniczny : 517 125 342 lub 81 887 72 90

Kontakt mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy o możliwości korzystania z Rolniczej Biblioteki Cyfrowej, bazy SIGŻ, SIBROL oraz platformy książek elektronicznych IBUK Libra, na której Nasi Czytelnicy, do dnia 15 maja 2021 roku mogą bezpłatnie korzystać z wykupionych przez Bibliotekę publikacji. Kod dostępu do bazy IBUK Libra można uzyskać drogą elektroniczną, wysyłając zgłoszenie na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W okresie zamknięcia Biblioteki, kary za przetrzymanie książek, nie będą naliczane. Wypożyczone publikacje zostaną automatycznie prolongowane.

Czytany 1276 razy