poniedziałek, 23 marzec 2020 12:21

Zapraszamy do lektury nowego numeru dwumiesięcznika "Rolniczy Magazyn Elektroniczny"

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Rolniczego Magazynu Elektronicznego, a szczególnie działów: Oskar Kolberg. Ocalić od zapomnienia, Aktualności w rolnictwie, oraz Kuchnia w czasach Belle Epoque - XIX-wieczne przepisy kulinarne.

Ponadto w numerze znajdzie się materiał o problemach w rolnictwie w poprzednim i bieżącym roku. W dziale dotyczącym ekologii piszemy o nowej strategii wzrostu gospodarczego UE „Europejski Zielony Ład”.

Dla wszystkich zainteresowanych dawną kulturą i tradycjami ludowymi przygotowaliśmy materiał o tym, co się kiedyś na wsi jadało. Ciekawym jego dopełnieniem będzie tekst o dworku Wincentego Pola w Lublinie. Zachęcamy również do przeczytania artykułu o nowym rozporządzeniu MRiRW dotyczącym rzeźni rolniczych. Zaś w dziale „Natura i My” tym razem mowa o pietruszce – warzywie ze skały.

Zajrzyj, poczytaj!

Rolniczy Magazyn Elektroniczny zaznajamia z bogactwem wiedzy zgromadzonej w bibliotece oraz przybliża ludzi szczególnie zasłużonych dla postępu i rolnictwa, a często obecnie zapomnianych.

Czytany 199 razy
Więcej w tej kategorii: « UWAGA