drug rehab Tampa

Galeria UTW

1 czerwca wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku wygłosił Jego Ekscelencja ksiądz biskup Antoni Pacyfik Dydycz OFM Cap, biskup senior, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii.Tematem wystąpienia był Chrzest Polski, jego przyczyny i następstwa.

14 października 2015 roku odbyła się inauguracja roku akademickiego 2015-2016 na Staromiejskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku (UTW). Licznie zgromadzonych słuchaczy powitał Dyrektor Centralnej Biblioteki Rolniczej, dr inż. Marek Cieśliński, i życzył wszystkim pomyślności w nadchodzącym roku akademickim. Gościem honorowym uroczystości był Pan Michał Szczerba, poseł na Sejm RP, przewodniczący Komisji Polityki Senioralnej, który od lat towarzyszy działaniom Centralnej Biblioteki Rolniczej w zakresie edukacji seniorów.

13 czerwca 2012 r. zakończyliśmy czwarty rok działalności Staromiejskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Oprócz licznie przybyłych słuchaczy i wykładowców uświetnili naszą uroczystość Goście, jak zawsze serdecznie witani. Zakończenie roku to oczywiście podziękowania, kwiaty, ale także podsumowanie tego, co w ciągu roku osiągnęliśmy oraz plany na następny, piąty już rok naszego istnienia. A po części oficjalnej… występ uniwersyteckiego kabaretu IMPLANT ARTYSTYCZNY z premierą autorskiego programu NIECH ŻYJE ZŁOTY TRZECI WIEK.